INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Bukuroshja nuk gjen dot të dashur, arsyeja do t’ju habisë...[FOTO]

Bukuroshja nuk gjen dot të dashur, arsyeja do t’ju habisë...[FOTO]

Publikuar më: 14:03 06-12-2017

E pafat në dashuri, 26 vjeçarja nga Manchesteri  Cherrelle Neile mendon se është e pamundur të gjej një partnerë pasi është shumë e bukur.

Cherelle mendon se bukuria e saj është një problem pasi për shumë meshkuj kandidatë potencialë ajo mund të duket si bukuroshe për ta mbajtur në krah dhe për të shitur mend para shokëve të tyre.

Sipas saj, vajzat e thjeshta e kanë shumë të lehtë të gjejnë një të dashur e të kenë një lidhje të suksesshme.

Cherelle thotë se pamja e saj i frikëson meshkujt, të cilët në shumicën e rasteve mendojnë se ajo nuk do ja hidhte kurrë sytë.

Epo nuk na ngelet gjë tjetër veçse të shpresojmë se "princi i kaltër" do të vij edhe për Cherelle-n.

srt5y_34.PNG

eat_3.PNG

aer_mawe.PNG

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0040099620819092
    array(1) { ["section"]=> string(67) "bukuroshja-nuk-gjen-dot-te-dashur-arsyeja-do-t-ju-habise-foto-44103" }