INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Bleona ka gati projektin e ri muzikor [FOTO]

Bleona ka gati projektin e ri muzikor [FOTO]

Publikuar më: 10:02 12-02-2018

Pas shumë pjesëmarrjeve nëpër evente të ndryshme, pasi u bë kryefjala e shumë lajmeve nëpër media shqipatre dhe të huaja, Bleona i është futur punës në studio. 

Këngëtarja po punon në studion në L.A, në të njëjtën ku ka punuar edhe Elvana Gjata

Përmes llogarisë së saj në Instagram, Bleona njoftoi mëngjesin e sotëm se shumë shpejt vjen me këngë të re në gjuhën angleze e cila do të titullohet “Boy gone bad”. 

27938870_10211140064406897_1460058274_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011999607086182
    array(1) { ["section"]=> string(48) "bleona-ka-gati-projektin-e-ri-muzikor-foto-50058" }