INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bebe Rexha kopjon Kim Kardashian me këtë foto seksi, por e pranoi vetë që dështoi totalisht [FOTO]

Bebe Rexha kopjon Kim Kardashian me këtë foto seksi, por e pranoi vetë që dështoi totalisht [FOTO]

Publikuar më: 20:23 06-02-2018

Le ta pranojmë të gjithë, se selfie-t apo fotot janë bërë pjesë e pandashme e jona. Mirëpo jo të gjithë i realizojmë në mënyrën më të mirë të mundshme. Nëse ekziston një person që mund të na e mesojë këtë, mban emrin Kim Kardashian.

Me siguri e mbani mend foton e Kim Kardashian gjatë vitit 2014, duke mbajtur një gotë shampanje në të pasmet e saj.

Dhe pikërisht këtë foto është munduar ta risjellë edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, por mesa duket nuk ja ka dalë mbanë. Në ‘Instagram’-in e saj Bebe ka postuar një fotografi duke mbajtur një kanaçe birre në të pasme dhe ka shkruajtur: “U mundova të rikrijoja gjënë e Kim Kardashian. Nuk jam askund afër asaj. Provova më të mirën time.”

bibi.png

 

Na vjen keq Bebe!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.011206865310669
    array(1) { ["section"]=> string(101) "bebe-rexha-kopjon-kim-kardashian-me-kete-foto-seksi-por-e-pranoi-vete-qe-deshtoi-totalisht-foto-49589" }