INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Arbana Osmani paralajmëron diçka, Ermal Mamaqi i bën këtë koment [FOTO]

Arbana Osmani paralajmëron diçka, Ermal Mamaqi i bën këtë koment [FOTO]

Publikuar më: 19:28 12-01-2018

Arbana Osmani lajmëron gjëra të mira në horizont. Mesa duket moderatorja e njohur shqiptare ka në plan të na mahnisë sërish. Çfarë po ndodh vallë?

Spektakli i Arbana Osmanit po afron. "Dua të të bëj të lumtur", nis në shkurt dhe duket se stafi po merret me përgatitjet e fundit. Arbana ka qenë sot në zyrat e Top Channel, ku ka gjetur dhe një kënd me diell për të realizuar një foto. "Gjëra të mira rrugës", shkruan prezantuesja.

Ndërkohë, Ermal Mamaqi e ka ndier menjëherë çfarë po afron, programi që kishte konkurrent sezonin e kaluar. "Hajt për hajër mi goc...prapë e?", shkruan ai.

Capture.JPG

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0021579265594482
    array(1) { ["section"]=> string(74) "arbana-osmani-paralajmeron-dicka-ermal-mamaqi-i-ben-kete-koment-foto-47375" }