INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Anëtarët e ON Records ''diss'' Mozzik dhe Getinjos: “Ne jemi arsyeja që ju jeni të suksesshëm!” [FOTO]

Anëtarët e ON Records ''diss'' Mozzik dhe Getinjos: “Ne jemi arsyeja që ju jeni të suksesshëm!” [FOTO]

Publikuar më: 21:56 11-01-2018

Raporti mes Mozzik, Getinjo dhe menaxherit të tyre Mehmet Elshanit po vazhdon të zgjojë akoma vëmendjen e publikut. E si të mos mjaftonte “lufta” në rrjetet sociale mes menaxherit Met Elshani dhe dy vëllezërve, një tjetër këngëtar është futur në këtë mes.

Bëhet fjalë për Endrin, këngëtarin e ri, pjesë e On Records i cili e ka xhaxha menaxherin e këtij labeli.

“Met Elshani është arsyeja që ju jeni këta që jeni sot!”, – shkruan këngëtari 18 vjeçar në përshkrimin e fotos ku shfaqet pranë xhaxhait të tij.

dri.png

 

Endri ashtu edhe këngëtari tjetër Fero u kanë bërë “unfollow” në Instagram, Mozzikut dhe Getinjos ndërkohë që të dyja palët priten të përballen në gjykatë për të drejtat e autorësisë së këngëve të dy reperave.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029680728912354
    array(1) { ["section"]=> string(98) "anetaret-e-on-records-diss-mozzik-dhe-getinjos-ne-jemi-arsyeja-qe-ju-jeni-te-suksesshem-foto-47298" }