INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbuluan foto para se të bëhej e famshme dhe e akuzojnë për ‘photoshop’, Tayna mbyll gojët e liga me këtë VIDEO

Zbuluan foto para se të bëhej e famshme dhe e akuzojnë për ‘photoshop’, Tayna mbyll gojët e liga me këtë VIDEO

Publikuar më: 19:24 31-03-2019

Është cilësuar si Cardi B shqiptare për shkak të stilit në muzikë, megjithatë Tayna është vazhdimisht nën presionin e komentuesve që e akuzojnë për ‘photoshop’.

Shpesh herë ajo ka vendosur të mos reagojë ndaj këtyre komenteve, ndërsa ditën e sotme reperja ka publikuar një video në ‘Instastory’ me përshkrimin ‘Videoshop’, duke ironizuar kështu të gjithë personat që mendojnë se ajo përdor ‘photoshop’.

Në video ajo duket duke performuar në një club, veshur në mënyrë provokative, me pantallona të shkurtra dhe një palë reçipeta. Së fundmi, Tayna publikoi këngën me titullin ‘Kce’, e cila rezultoi shumë e suksesshme.

1850ba65-4599-477e-b77f-f4b28df5db81.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031909942626953