INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fshi tani! Tayna ka për t’ju thënë diçka atyre që e urrejnë dhe nuk mund të fliste më bukur se kaq! [FOTO]

U fshi tani! Tayna ka për t’ju thënë diçka atyre që e urrejnë dhe nuk mund të fliste më bukur se kaq! [FOTO]

Publikuar më: 10:41 27-03-2019

Tayna është një nga reperet më të njohura e të komentuara të momentit, si për karrierën edhe për ‘look-un’ e saj. Që prej publikimit të këngës ‘Columbiana’ dhe suksesit që ajo hasi, Tayna ka sjellë projekte të ndryshme muzikore, duke u kthyer në një nga këngëtaret më të preferuara.

Mirëpo nuk kanë munguar as “përplasjet” me disa repere të tjera me anë të diss-eve në këngët e tyre apo rrjetet sociale. Pas një kohe pushimi që kaloi në Tajlandë, Tayna është rikthyer sërish në rrjete sociale, shumë aktive dhe zgjodhi opsionin pyetje/përgjigje, në mënyrë që t’ju tregoj fansave diçka të re.

Dikush e pyeti ‘çfarë ke për t’ju thënë atyre që urrejnë?”, dhe Tayna nuk e la pa përgjigje duke ia kthyer:

“Nuk ekzistojnë hejterat. Ata jon veç njerëz tlëndum dhe pa vetëbesim që boshllëkun e personalitetit mundohen ta reflektojnë te dikush tjetër. Ata duhet të shërohen”.

 

Article Logic
Execution time: 0.0037920475006104