INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku kanë dy fjalë dashurie për t’i thënë njëri-tjetrit dhe të gjithë fansat u bënë kuriozë[FOTO]

Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku kanë dy fjalë dashurie për t’i thënë njëri-tjetrit dhe të gjithë fansat u bënë kuriozë[FOTO]

Publikuar më: 21:58 26-03-2019

Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku janë dy këngëtarë që përveç jetës së tyre profesionale dhe karierrës në muzikë, i lidh edhe një miqësi mjaft e ngushtë me njëri-tjetrin.

Në postimet e tyre të fundit në “Instagram” duket se ata kanë bërë disa deklarata dashurie që i kanë bërë konfuzë fansat.

‘Drita Jem’, shkruan Mateusi.

‘A e di sa t’kam kërku e tjetër nuk du t’kem?’,- shkruan Anxhela ndërkoëh në profilin e saj.

Këto fjalë fare mirë mund të shprehin dashurinë e dy artistëve për njëri-tjetrin, por mesa duket kjo është një formë e zgjedhur për të prezantuar bashkëpunimin e tyre të radhës në muzikë.

mateus.jpg

anxhela.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036289691925049