INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet lidhja e Einxhel Shkira

Zbulohet lidhja e Einxhel Shkira

Publikuar më: 11:27 06-04-2016

Einxhel është një vajzë që evidentohet kur vjen puna për origjinalitet.

Ajo asnjëherë nuk e ka problem të ndajë me botën ndjesitë e saj, ndryshe nga shumë personazhe publikë. Këtë herë duket se prezantuesja ka zënë rehat dhe është në një lidhje shumë të shëndetshme me… veten e saj.

Në foton që ajo publikoi në Instagram duket qartë se po shijon edhe këtë shkelje syri ndërkohë që bën një selfie. Madje edhe bluza që Einxhel ka veshur e fakton këtë gjë. “I Love Me”, kështu shkroi bukuroshja pasi publikoi foton dhe ne i urojmë t’i ecë sa më mbarë.

Vrasim mendjen çfarë ka bërë Einxhel pasi mbaroi punë me shkrepjen e fotos… Krevati duket tepër komod!

 

Article Logic
Execution time: 0.003371000289917