INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fol se Elita Rudi i mori Bekim Balajn dhe Gjikon, Einxhel Shkira reagon ashpër [FOTO]

U fol se Elita Rudi i mori Bekim Balajn dhe Gjikon, Einxhel Shkira reagon ashpër [FOTO]

Publikuar më: 09:51 08-12-2017

Einxhel Shkira, si një vajzë ekrani, është vënë shpesh në qendër të vëmëndjes edhe në lidhje me meshkujt.

Pas lidhjes me Bekim Balajn, moderatorja nuk u përfol më për ndonjë lidhje të re. Megjithatë disa nga ndjekësit e saj i kanë zbuluar diçka. Dikush prej tyre i ka komentuar se pas Balajt, Elita Rudi i kishte marrë edhe Gjikon. Kjo e ka shtyrë Einxhel të replikojë me një status  tepër të ashpër ku ndër të tjera, mohon të ketë qenë e lidhur me meshkujt në fjalë dhe thotë se më parë duhet pyetur ajo vetë, pastaj të nxirren përfundime për jetën personale.

24989335_10212711490775460_1774820502_n.jpg

Më pas ka vazhduar me disa fyerje kundrejt gojëve të liga. /intv.al/

24898779_10212711474295048_161939581_n.jpg

24899250_10212711474335049_267140132_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033581256866455