INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohen sfidat e reja të lojës Fortnite

Zbulohen sfidat e reja të lojës Fortnite

Publikuar më: 10:02 19-01-2019

Ndërsa marshojmë drejt mbylljes së Fortnite: Battle Royale sezoni 7, terreni me dëborë që lundron mbi Polar Peak vazhdon të mbetet një mister. Siç ndodh shpesh në fund të çdo sezoni, mister rritet derisa të ndodhë një ngjarje e mundshme që ju duhet të jeni në internet për të parë pjesën tjetër të tregimit të Fortnite-it. Ka mbetur akoma pak javë, por është e lehtë të supozohet se ndryshime të mëdha janë në rrugën e ishullit tonë të preferuar.

 Sfidat e kësaj jave janë mjaft standarde dhe duhet të jetë e lehtë ti kaloni shpejt. Më poshtë lista e sfidave për këtë javë:

Instagram Banner

Free:
Visit all Expedition Outposts (0/7)

Use a rift or Rift-to-Go in different matches (0/3)

Pistol eliminations (0/3) - Hard

Battle Pass:
Stage 1: Land at Salty Springs

Search chests at Loot Lake or Frosty Flights (0/7)

Destroy Flying X-4 Stormwings (0/1) - Hard

Stage 1: Damage opponents in a single match (0/200) - Hard

 

©insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0035409927368164