INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Xhemi Shehu sërish shtatzënë?! Flet për herë të parë moderatorja, befason me përgjigjen e saj! [FOTO]

Xhemi Shehu sërish shtatzënë?! Flet për herë të parë moderatorja, befason me përgjigjen e saj! [FOTO]

Publikuar më: 17:37 24-12-2020

Një foto e Arbanës me Xhemin shërbeu që të lindnin thashetheme për një shtatëzani të mundshme të Xhemit. Arbana krahas fotos ku pozonte me miken e saj tregon se ajo i kishte dhënë dhurataën e Krishtlindjeve dhe i ka lënë detyrë ndjekësve që të gjejnë se çfarë i ka dhuruar.

E ndër përgjigjet e ndryshme, disa prej ndjekësve nuk dihet përse dolën në përfundimin që Xhemi mund të jetë shtatëzanë dhe kaq mjaftoi që në të gjitha mediat online të qarkullonte ky thashethem.

Madje shumë fansa e kanë pyetur edhe vetë Xhemin nëse është vërtetë shtatëzanë dhe ajo ka vendosur të japë përgjigjen epike duke shkruar: “Kështu thonë”. 

 

xhemiokkk-1.jpg

Mesa duket gjithçka është thjesht një thashethem dhe nuk e dimë se si qarkulloi nëpër të gjitha mediat. Xhemi është nënë e dy djemve dhe shpesh herë e shohim të postojë ndonjë foto ku pozon me fëmijët.

xehmi-640x249.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036020278930664