INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është rikthyer me Majlindën? Ky VEPRIM i Majkut i çuditi fansat, ja ç’ka bërë! [FOTO]

Është rikthyer me Majlindën? Ky VEPRIM i Majkut i çuditi fansat, ja ç’ka bërë! [FOTO]

Publikuar më: 18:31 24-12-2020

Majk dhe Majlinda Zeka i dhanë fund lidhjes së tyre tre vite më parë, një ndarje kjo mjaft e bujshme. Por ata kanë ruajtur raporte të mira për shkak të djalit të tyre. Së fundmi, në media po përflitet se Majk dhe Majlinda janë rikthyer bashkë. Majlinda ka publikuar një foto me Roanin në profilin e saj në Instagram dhe Majk ka habitur me veprimin që ka bërë. Reperi e ka rishpërndarë këtë foto në Instagramin e tij dhe e ka shoqëruar me disa emoji me sy me zemra. Gjithashtu, ai ka komentuar dy zemra në foton e Majlindës, duke shtuar më shumë dyshimet se dyshja janë rikthyer bashkë.

majkaeli.png

 

E themi këtë sepse nuk ka ndodhur më parë që reperi të ketë publikuar ndonjë foto të Majlindës në Instagramin e tij, edhe pse ajo mund të ketë qenë me djalin e tyre. Ose ndoshta me siguri kanë rregulluar marrëdhënien e tyre, për hir të Roanit të vogël.

Article Logic
Execution time: 0.003187894821167