INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U kapën MAT, por a është në lidhje me MAJK?! MISS-i i njohur shqiptar përgjigjet publikisht! [VIDEO]

U kapën MAT, por a është në lidhje me MAJK?! MISS-i i njohur shqiptar përgjigjet publikisht! [VIDEO]

Publikuar më: 18:37 15-11-2020

Prej disa javësh në media të ndryshme rozë, kanë qarkulluar lajme për një lidhje të re në shoëbizzin shqiptar. Bëhet fjalë për reperin e njohur, Majk dhe “Miss Universe Kosova” Blerta Veseli, të cilët deri vonë nuk reaguan duke i lënë në mëdyshje fansat. Gjeneza e thashethemeve erdhi nga disa postime, që dyshja i kishin realizuar në të njëjtin vend, madje Blerta postoi një foto të Majk në Instagramin e saj.

Majk i mohoi këto lajme dhe tashmë ishte rradha e modeles bukuroshe për të folur, pasi teksa ishte e ftuar në Prive u pyet nëse janë të vërteta këto lajme.

“Asnjëra nuk është e vërtetë. Unë jam single, kam qenë single dhe do të jem single për një kohë të gjatë”, është shprehur ajo.

Pra, siç deklaruan protagonistët, ata nuk janë në një lidhje.

Article Logic
Execution time: 0.0034339427947998