INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Wanda dhe Icardi fotografohen në momente intime në pishinë [FOTO]

WOW! Wanda dhe Icardi fotografohen në momente intime në pishinë [FOTO]

Publikuar më: 10:20 14-08-2019

Ata janë një ndër çiftet më të bukur dhe më të komentuar në mediat rozë të cilët gëzojnë pesë fëmijë së bashku.

80-Mauro-Icardi-y-su-famili.gif

Ju rikujtojmë se gruaja e futbollistit hyri e zhveshur në fushën e finales së Champions League ku bëri bujë të madhe nëpër rrjetet sociale, po ashtu ishte kryefjala e çdo kopertine nëpër revista dhe gazeta të ndryshme.

Wanda dhe Icardi nuk ndahen pothuajse asnjë moment nga njëri-tjetri.

Së fundmi, partnerja e futbollistit, Wanda, publikoi disa foto ku shfaqen brenda në pishinë në momente intime me Icardin dhe mjaft të lumtur.

2222.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010412931442261
    array(1) { ["section"]=> string(74) "wow-wanda-dhe-icardi-fotografohen-ne-momente-intime-ne-pishine-foto-100527" }