INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Robbie Williams, dedikim special Icardit në mbrëmbjen e Armanit [VIDEO]

Robbie Williams, dedikim special Icardit në mbrëmbjen e Armanit [VIDEO]

Publikuar më: 18:21 21-09-2018

Mauro Icardi po shijon jetën pas performancës spektakolare që zhvilloi me Interin në Champions. Në Milano ka nisur java e modës dhe kapiteni zikaltër së bashku me bashkëshorten e tij nuk mund ta humbiste eventin e organizuar nga Giorgo Armani.

Wanda Nara dhe Icardi ka qenë në radhën e parë për të shijuar RobBie Williams. “Çfarë mbrëmje! Faleminderit Robbie Williams, mirë se erdhe në Milano!”, ishte mesazhi që Wanda postoi në “Instagram”.

Icardi gjeti golin e tij të parë të sezonit në Champios dhe tashmë po shijon mrekullinë e tij që ka kthyer shpresat te tifozeria zikaltër për një sezon të madh. Këtë fundjavë Interi do të përballet me Sampdorian.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009896993637085
    array(1) { ["section"]=> string(74) "robbie-williams-dedikim-special-icardit-ne-mbrembjen-e-armanit-video-72551" }