INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ikardi e fotografoi NUDO në dush dhe e publikoi në INSTAGRAM-in e tij, Wanda i bën gjëmën para 3 milion personave [FOTO]

Ikardi e fotografoi NUDO në dush dhe e publikoi në INSTAGRAM-in e tij, Wanda i bën gjëmën para 3 milion personave [FOTO]

Publikuar më: 23:22 09-06-2018

Mauro Ikardi dhe bashkëshortja e tij, Wanda janë njëndër çiftet më të përfolura dhe të komentuara në rrjete sociale. Të dy të ‘çmendur’ dhe të ‘etur’ për aventura. Ata po vijojnë pushimet e tyre plot adrenalinë dhe çmenduri.

Pak ditë më parë, Ikardi postoi në Instagram-in e tij një foto ku shihej Uanda NUDO teksa bënte dush teksa e përballë kishte disa majmunë.

 

“Pushtim majmunësh, për të parë gruan time duke u larë. Ditën e mirë Afrikë.”, shkruante Ikardi krahas fotos. Ndërkohë këtë herë ishte Wanda ajo që mori hak dhe publikoi foton ku Ikardi shihet NUDO teksa bën dush
“Kjo është hakmarrja ime Tarzan 2018”, ka shkruar Wanda në Insta./intv.al/

 

Mi venganza Tarzan 2018 ? @mauroicardi

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Article Logic
Execution time: 0.0039200782775879