INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Askush se di të ardhmen e tij, por Icardi do të bëhet baba për herë të 6-të?! Wanda Nara ''çmend'' rrjetin! [FOTO]

Askush se di të ardhmen e tij, por Icardi do të bëhet baba për herë të 6-të?! Wanda Nara ''çmend'' rrjetin! [FOTO]

Publikuar më: 13:18 01-08-2019

Futbollisti i njohur i Interit, Mauro Icardi thuhet se do të bëhet baba për herë të gjashtë. Në rrjetet sociale po qarkullojnë lajme se bashkëshortja e tij, Wanda Nara është në pritje të ëmbël të vogëlushit të gjashtë, gjinia e të cilit ende nuk dihet. Vetë futbollisti më herët ka treguar se i ka shumë qejf fëmijët, ndaj tashmë është prind i pesë të tillëve dhe s’dihet se kur ka ndërmend të ndalë.

Vazhdimisht në profilet e tyre në Instagram, çifti ndan foto të shumta me fëmijët dhe janë një ndër familjet më të komentuara të showbiz-it, pasi në çdo aktivitet janë të pandarë.

Siç është raportuar në Itali, Nara është shtatzënë për herë të gjashtë dhe ka shprehur vullnetin, të ndarë nga Icardi, për të lindur dhe për të rritur të gjithë fëmijët e saj në Itali.

card.jpg

 

Icardi ka qëndruar larg Milanos për disa kohë, por ndoshta nuk do të lëvizë shumë larg për të mbajtur familjen së bashku dhe për të mos krijuar shqetësime për fëmijët.

narafd.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0031139850616455