INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Telashet për Icardin s’kanë të sosur! Transeksualja çmend rrjetin: Icardi aktiv dhe pasiv në shtrat, Uanda më kërcënoi...[FOTO]

Telashet për Icardin s’kanë të sosur! Transeksualja çmend rrjetin: Icardi aktiv dhe pasiv në shtrat, Uanda më kërcënoi...[FOTO]

Publikuar më: 13:34 04-05-2019

Nëse do i vinim një emër këtij sezoni të Mauro Icardit, më ideali do ishte “ters”. Sulmuesi i Interit nuk po kalon një sezon të mirë pasi për shumë javë ai ishte i përjashtuar nga skuadra e Interit dhe me shumë mundësi do largohet në merkaton e verës.

Mirëpo argjentinasit nuk po i ndahen telashet edhe jashtë fushës. Së fundmi, sulmuesi i Interit po sulmohet sistematikisht nga transeksualja italiane, Guendalina Rodriguez.

Rodriguez thotë se ka pasur marrëdhënie seksuale me argjentinasin, ndërsa së fundmi ka deklaruar se është kërcënuar nga Uanda Nara.

Ajo shkruan:

“Djema, unë kam qenë në shtrat me Mauro Ikardin. Dhe së shpejti do ta them gjithë të vërtetën përmes fotosh. Sapo e paralajmërova këtë, u kërcënova nga zonja Uanda Nara e Inter. Pse të kemi turp unë dhe Mauro? Ne ishim të dashuruar, atëherë pse t’i fshehim shijet seksuale? Jemi në vitin 2019, nuk shoh se çfarë është e gabuar. Në shtrat, Ikardi është aktiv dhe pasiv”.

sess.jpg

Article Logic
Execution time: 0.008059024810791