INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Mos e besoni po deshët, por Jay Z e ka tradhtuar Beyonce-n me këtë femër seksi [FOTO]

WOW! Mos e besoni po deshët, por Jay Z e ka tradhtuar Beyonce-n me këtë femër seksi [FOTO]

Publikuar më: 17:43 01-08-2018

Të gjithë e dinë që Jay Z e ka tradhëtuar divën e muzikës pop Beyonce dhe të gjithë njerëzit janë shokuar se si ai mundet të tradhëtojë atë. 

Pas shumë kohësh spekulime se kush është ajo femër që Jay Z ka shkuar, më në fund është zbuluar.
Këtë gjë e ka zbuluar Amber Rose, e cila e ka thënë hapur në një intervistë.

“Gwyneth Paltroë ka qenë e dashura e Jay-Z. Në të shkuarën ajo dhe Beyonce’ kanë qenë mikesha dhe papritur, nuk i pamë më bashkë. Më pas, në kohën e tradhëtisë, Gwyneth sapo ishte ndarë nga ish bashkëshorti i saj Chris Martin”.

15278627083321.jpg


Në të shkuarën, emrat që dyshoheshin si të dashurat e mundshme të Jay-Z gjatë kohës së tradhëtisë ishin Rihanna, Rita Ora dhe dizenjuesja e modës Rachel Roy.

Article Logic
Execution time: 0.0038561820983887