INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reperi amerikan shpenzon shumën marramëndëse në një ditëlindje me 6 persona [FOTO]

Reperi amerikan shpenzon shumën marramëndëse në një ditëlindje me 6 persona [FOTO]

Publikuar më: 13:41 21-02-2018

Ai shpesh është cilësuar edhe si një ndër reperat më të pasur në Amerikë.

Kjo e justifikon edhe shpenzimin e bërë së fundmi në një ditëlindje. Jay Z ka festuar ditëlindjen e mikut të tij të ngushtë dhe presidentit të Roc Nation Sports, Juan OG Perez. Grupi ka qenë i përbërë nga 6 persona dhe pas darkës në një nga restorantet në Manhattan, ata kanë kaluar në clubin e natës ‘Playroom’ ku përveç pijeve të tjera, konsumuan edhe 40 shishe shampanjë e cila është në pronësi të vetë Jay Z.Madje reperi është parë të shpërndante shishe edhe në tavolinat e tjera, duke mos harruar të lërë edhe një bakshish të majmë në fund.

jayz-cocktail-1-600x450.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0059700012207031