INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri e keni humbur filtrin më të fundit në Instagram! Ju bën të dukeni fiks si…

Me siguri e keni humbur filtrin më të fundit në Instagram! Ju bën të dukeni fiks si…

Publikuar më: 18:42 01-08-2018

Nëse nuk keni provuar kurrë produktet e make up-it të Kylie Jenner tani e keni shancin për t’a bërë këtë. Është argëtuese, falas, dhe ju mund ta bëni atë në telefonin tuaj! Ja se çfarë duhet të bëni!

Kylie Jenner merr rreth $ 1 milion dollarë për një postim në Instagram, dhe tani, marka e saj kozmetike është duke bashkëpunuar me aplikacionin e mediave sociale për një filtër në story-t e Instagram.

Zgjidhni ikonën e filtrit të fytyrës në anën e djathtë. Logoja e KYLIE Cosmetics është e para që shfaqet.

Kjo ju jep 7 opsione për të zgjedhur. E para është një filtër fytyre që pastron lëkurën tuaj dhe bën qerpikë tuaj më të gjatë dhe ju jep të gjatë dhe gjashtë opsionet e tjera janë ju japin mundësinë t1% provoni ngjyrat e ndryshme të koleksionit të buzëkuqëve të Kylie Jenner cosmetics.

Article Logic
Execution time: 0.0082700252532959