INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thonë që kopjon ''kokë e këmbë'' Kylie Jenner-in në këtë foto SEKSI, shihni si ia kthen Lori Hoxha [FOTO]

I thonë që kopjon ''kokë e këmbë'' Kylie Jenner-in në këtë foto SEKSI, shihni si ia kthen Lori Hoxha [FOTO]

Publikuar më: 11:32 29-07-2018

Këtë fundjavë, fashionista e njohur ndodhej në Mykonos për festën e beqarisë së motrës së saj Sara Hoxha dhe ka postuar në Instagram një foto ku ka pozuar me një fustan të shkurtër super sexy me print leopardi dhe me të vërtetë duket më seksi se kurrë.

Lori na tregon edhe një herë që është një ndër vajzat më fashioniste shqiptare e në këtë foto mori shumë komente pozitive, por një fanse i thotë që kur do krijosh stilin tënde sepse gjithçka që shikojmë është stili i Kylie Jenner.

Por Lori nuk mund të mos reagonte dhe i tha: “Mos e shiko pra”. 

 

esd.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036740303039551