INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndryshimi, do habiteni! Para dy javësh u bë nënë, por shihni si duket Xhensila pas lindjes! [FOTO]

Çfarë ndryshimi, do habiteni! Para dy javësh u bë nënë, por shihni si duket Xhensila pas lindjes! [FOTO]

Publikuar më: 11:16 29-07-2018

Dy javë më parë çifti i njohur shqiptar Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Këngëtarja solli në jetë një vajzë, të cillën e pagëzuan me emrin e veçantë Ajka.

Xhensila ka publikuar vetëm një foto të vajzës dhe Besit. Ndërsa të shumtë janë fansat të cilët janë bërë kuriozë se çfarë ndryshimi mund të ketë pësuar ajo pas lindjes. Këtë kureshtje këngëtarja e ka shuar së fundmi. Ajo është shfaqur në një video në Instagram ku së bashku me këngëtarin Ardian Bujupi falenderojnë fansat për suksesin e këngës “Çika çika”.

Xhensila në vetëm 2 javë pas lindjes shfaqet e veshur me një fustan me shumë ngjyra, të fryrë të pjesa e barkut.

ardian.png

Article Logic
Execution time: 0.0035619735717773