INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U ndanë? Sherr mes Kylie dhe babait të fëmijës! Reperi kapet MAT duke…[FOTO]

U ndanë? Sherr mes Kylie dhe babait të fëmijës! Reperi kapet MAT duke…[FOTO]

Publikuar më: 14:15 20-07-2018

Megjithëse para disa ditësh ata pozuan për GQ Magazine me disa foto mjaft sensuale dhe ku dukej se ata ishin kokë e këmbë të dashuruar me njëri-tjetrin, menjëherë sapo fiken kamerat duket se gjërat mes Kylie dhe Travis nuk duken dhe aq mirë.

Çifti ka darkuar në New York por takimi nuk ka zgjatur shumë sepse menjëherë Travis ka dale me shpejtësi nga hoteli ku ata po qëndronin, me çantën e të gjtiha rrobat e tij dhe dukej mjaft i acaruar.

Mesa duket ata janë zënë keq dhe Kylie e ka përzënë.

Prej disa kohësh përflitet se çifti ka probleme, e sidomos Travis i cili nuk është mësuar me vëmendjen e të qenit pjesë e klanit Kardashian.

Article Logic
Execution time: 0.0036780834197998