INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ledri feston gjithë mbrëmjen me prindërit e ish-it [FOTO]

Ledri feston gjithë mbrëmjen me prindërit e ish-it [FOTO]

Publikuar më: 15:40 20-07-2018

Vite më parë, kur Dua Lipa ende nuk kishte njohur suksesin në muzikë, është përfolur se ka patur një lidhje me Ledri Vulën. Gjatë vitit 2013, Dua ka punuar me disa agjenci modelingu në Britani si dhe u shfaq në spotin e ‘X Factor UK’. Megjithatë, asnjëri prej tyre asokohe nuk pohoi asgjë për një lidhje.

Por sot ata kanë vazhduar jetën e tyre me partnerët e rinj respektivë dhe kanë mbetur miq. Madje reperi ka një miqësi të mirë edhe me prindërit e Duas. Duke qenë se këta të fundit ndodhen në Shqipëri, kanë kaluar mbrëmjen duke festuar në një club bashkë me Ledrin, menaxherin Faton Shoshi dhe miq të tjerë. Presim që Ledrin dhe Dua-n t’i shohim të performojnë në të njëjtë skenë në gusht.

dukagjini.png

ledri.png

Article Logic
Execution time: 0.0021181106567383