INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kylie Jenner dhe Travis Scott të shqetësuar nga 'mallkimi Kardashian'?

Kylie Jenner dhe Travis Scott të shqetësuar nga 'mallkimi Kardashian'?

Publikuar më: 23:51 17-07-2018

Duke pozuar për kopertinën e GQ Magazine, Kylie sërsh ka dotur t'I lërë të gjtihë gojëhapur me format e saj. Bashkë me të është dhe I dashuri I saj Travis Scott dhe mund të themi se çifti duket shumë serioz por dhe sensual njëkohësisht.

Në intervistën për këtë revistë Kylie dhe Travis janë shprehur se nuk u bën fare përshtypje apo t'I shqetësojë 'mallkimi Kardashian'.

Është miti që ka lindur nga mardhëniet e shumta që vajzat kanë pasur e për rrjedhojë mendohet se çdo mahskull që del në takime me to përfundon duke u larguar.

Sipas reperit ky nuk është aspak rasti mes tij dhe Kylie, sepse Kylie është ndryshe. Mos ndoshta ka hedhur pak 'shade' këtu për motrat e saj?

E sa i përket Kylie ajo është shprehur se të gjtihë largohen sepse nuk mund të përballojnë famën e jashtëzakonshme të Kardashian, dhe megjithëse babait të vazjës së saj nuk i pëlqen vëmendja gjithashtu, ndryshe nga të tjerët ai përpiqet të përshtatet dhe ta pranojë këtë fakt.

Që pas lindjes së vajzës së tyre Stormi duket se lidhja e tyre është forcuar tejmase, dhe mesa duket po ecën mjaft mirë, falë dhe përpjekjeve të Kylie për t'a mbajtur atë sa më private.

kylieeee.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033001899719238