INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Reperja e njohur zhvishet për ish-in e Kylie Jenner, janë të lidhur?

Reperja e njohur zhvishet për ish-in e Kylie Jenner, janë të lidhur?

Publikuar më: 15:55 07-07-2018

Iggy Azalea ka treguar format e saj në disa foto mjaft sensuale të asaj çka duket se do të jetë videoklipi i saj i ardhshëm me ish-in e Kylie Jenner, Tyga.

Reperi dhe bukuroshja australiane kanë pozuar të shtrirë në një krevat, me Iggy-n që i ka hedhur njërin krah në qafë reperit dhe duke i pëshpëritur diçka në vesh.

Menjëherë me publikimin e këtyre fotove, fansat e të dyve kanë ndezur rrejtet sociale me komente mjaft positive. Madje ka nga ata që i kanë pëlqyer kaq shumë sa komentojnë se nëse Iggy dhe Tyga do të bënin fëmijë së bashku ata do të ishin kaq të bukur.

Më herët këtë vit, dyshja është fotografuar në shumë evente së bashku , e madje dhe të kapur prej duarsh.

A do t’i vërë kjo video muzikore, kapakun të gjtiha thashethemeve që qarkullojnë dhe të konfirmojë lidhjen e tyre?

Këtë mbetet t’a shohim!

 

Article Logic
Execution time: 0.0035138130187988