INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana e mbajti të fshehtë për kaq shumë kohë, por Ami ja zbuloi të dashurin padashje!

Elvana e mbajti të fshehtë për kaq shumë kohë, por Ami ja zbuloi të dashurin padashje!

Publikuar më: 22:56 17-07-2018

Në koncertin e fundit të turit Evropian të Beyonce dhe Jay Z, çiftet më të njohur të ekranit shqiptar janë mbledhur bashkë për ta shijuar live.

Ermali me Amin, Almeda me Tolgahanin dhe me ta është dhe Elvana.

Menduam se mes këtyre çifteve Elvana ishte e vetme, por mesa duket nuk qenka fare kështu.

Në fotot e postuara nga Ermali dhe Ami duket se Elvana është e vetme, por Ami aksidentalisht ka zbuluar se bashkë me ta është dhe një shoqërues tjetër.

Në një prej videove të postuara në Insta story-t e Amit, përkrah Elvanës dallohet lehtësisht një mashkull.

Menjëherë mendja na shkon se ai është i dashuri i Elvanës, fundja nëse do të ishte një mik që e njohim të gjtihë përse do të fshihej nga fotoja e grupit?

WhatsApp_Image_2018-07-17_at_23.28.01.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0034220218658447