INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Lori Hoxha ''detyron'' Sarën të bëjë në INSTAGRAM këtë gjë që ndoshta e keni bërë edhe ju [FOTO]

Upss! Lori Hoxha ''detyron'' Sarën të bëjë në INSTAGRAM këtë gjë që ndoshta e keni bërë edhe ju [FOTO]

Publikuar më: 22:47 17-07-2018

Epo është motra e madhe! 

Lori dhe Sara Hoxha janë dy nga motrat më të famshme në shoëbizin shqiptar. Ato na kanë treguar se kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën dhe më shumë i shohim si shoqe se sa si motra.

Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale ku na tregojnë shumë detaje nga jeta e tyre private dhe sigurisht që nuk mund të mungojnë edhe ngacmimet që i bëjnë njëra-tjetrës. Por mbrëmjen e sotme, Sara na tregoi që Lori e paska “detyruar” që ajo të bëhet pjesë e opsionit më të ri në Instagram, atë të pyetjeve në instastory dhe “intervista” e Sarës ka nisur.

lori.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033800601959229