INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Turneu OTR II plot surpriza! Beyonce është sërish shtatzanë? [FOTO]

Turneu OTR II plot surpriza! Beyonce është sërish shtatzanë? [FOTO]

Publikuar më: 17:04 14-06-2018

Beyonce dhe Jay Z janë duke zhvilluar turneun botëror “On The Run II”. Të gjithë e dimë që mbretëresha e popit është një dhe e vetme, sigurisht e pazvëndësueshme. Por një nga lajmet që po qarkullon dhe po komentohet jashtë është që diva e muzikës pop Beyonce është shtatzanë. Sot në emisionin “Fun Day” me moderatoren Fatma Methasanin është folur pikërisht për këto lajme që qarkullojnë nëpër media të huaja. 

Sipas ‘Daily Mail’ ka qenë fansat që e kanë vënë re dhe kanë hamëndësuar për një shtatëzani të mundshme. Ata kane marr shkas nga paraqitjet e Beyonce gjatë turit të saj OTR II me Jay Z, e cila ka preferuar të veshë rroba të gjera në mënyrë që të fshehë barkun e rrumbullakosur.


Madje kjo foto ka qenë shkaku i këtyre thashethemeve.

7.1.jpg

 

 

7.2.jpg

 

 


Nuk i dihet se sa i vërtetë është ky lajm. Beyonce nuk ka reaguar në lidhje me këtë dhe nuk besojmë se do të reagoje që t’iu japë përgjigje këtyre zërave pasi është shumë e zenë duke shijuar koncertet e saj.
Gjithsesi do të ishte një lajm i bukur për të gjithë ne, sidomos që Beyonce dhe Jay Z janë ribetuar sërish për dashurinë e tyrë. Një fëmijë tjetër do të ishte një tjetër bekim për ta.

Article Logic
Execution time: 0.003654956817627