INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk duhet humbur! Chris Brown risjell kërcimin e famshëm të Michael Jackson në klipin e ri [VIDEO]

Nuk duhet humbur! Chris Brown risjell kërcimin e famshëm të Michael Jackson në klipin e ri [VIDEO]

Publikuar më: 23:23 14-06-2018

Chris Brown është një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe shpesh herë bëhet pjesë e thashethemeve lart e poshtë në median online rozë. Së fundmi u përfol se sërish kërkonte diçka me yllin e R&B, Rihanna. Por Chris është ndër ata këngëtarë të cilët nuk e vrasin mendjen dhe këtë e shohin thjesht një reklamë për veten e tij, qofshin lajmet e verteta apo jo. Madje po kete jave, ai ka publikuar projektin e tij te fundit me titull “Hope You Do”... Një gjë është e sigurt Chris shkrin talentin e tij edhe në kercim ndaj edhe ngjyrat e klipit jane bardhe e Zi , duke treguar të duket si një kriminel seksi që ngjan me Michael Jackson nga lëvizjet që bën.

Sot kjo këngë është prezantuar në emisionin ‘Fun Day’ me moderatoren Fatma Methasanin si ‘hot of the day’, pra e nxehta e ditës dhe ne ju ftojmë ta dëgjoni edhe ju tani:

Article Logic
Execution time: 0.0044350624084473