INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Janë xhelozë për njëri-tjetrin? Gigi Hadid dhe Zayn Malik shkëmbejnë fjalëkalimet e rrjeteve sociale

Janë xhelozë për njëri-tjetrin? Gigi Hadid dhe Zayn Malik shkëmbejnë fjalëkalimet e rrjeteve sociale

Publikuar më: 16:26 14-06-2018

Gigi Hadid dhe Zayn Malik po përpiqen shumë që marrëdhënia e tyre të funksionojë sërish. Një ndër problemet që ata për momentin kanë është mungesa e besimit tek njëri-tjetri. Për ta fituar këtë besim ata kanë vendosur që të ndajnë fjalëkalimet e rrjeteve sociale është transmentuar sot në emisionin ‘Fun Day’ me moderatoren Fatma Methasanin.

Një shok i ngushtë i Gigi Hadid tha për HollyëoodLife se “ata po përpiqen shumë që kjo të funksionojë dhe kanë rënë dakord që të jenë transparentë dhe të sinqertë. Ata të dy janë shumë xhelozë dhe në këtë mënyrë i kanë dhënë të drejtë dhe akses njëri-tjetrit që të kontrollojnë çdo mesazh që iu vjen në mediat sociale, telefon apo çfarëdo. Kjo do të ndihmojë që ata të jenë të qetë dhe i bën që të ndihen më të sigurt”.

Pra vajza nëse keni menduar që t’i çoni mesazh Zayn, mendohuni edhe njëherë pasi me siguri i lexon Gigi. Modelja bukuroshe dhe Zayn jo më larg se dje kanë shpërndarë një foto në Instagram teksa dukej Zayn që po i dhuronte një lule Gigi-t.

7.3.png

Article Logic
Execution time: 0.0032892227172852