INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Fero e ka parashikuar para 10 viteve suksesin e tij si reper dhe këtë gjë na e zbuloi vetë Arbenita [FOTO]

WOW! Fero e ka parashikuar para 10 viteve suksesin e tij si reper dhe këtë gjë na e zbuloi vetë Arbenita [FOTO]

Publikuar më: 11:18 27-06-2019

Arbenita Ismajli dhe Fero janë padyshim një nga çiftet më të ndjekura në rrjete sociale dhe që sigurisht ndiqen në çdo lëvizje të tyre.

Kjo lidhje gjithashtu ka shkaktuar edhe shumë polemika, pasi ka plot njerëz që mendojnë se reperi nuk e meriton modelen si të dashur, por Fero gjithmonë i ironizon këto komente.

Së fundmi, modelja ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagram-it, Instastory, ku shihet i dashuri i saj reperi Fero në moshë shumë të vogël, me rroba të gjera ku mban dhe një çantë në shpinë me një qëndrim tamam si një reper duke mos lënë pa përmendur dhe vështrimin e tij të frikshëm.

“I lindur për të qenë reper”- ka shkruar Arbenita mbi foton e postuar.

6-3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0040378570556641