INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''E armatosur dhe e rrezikshme''/ Ndryshe nga të gjithë, shihni çfarë mban Dua Lipa në të brendshme [FOTO]

''E armatosur dhe e rrezikshme''/ Ndryshe nga të gjithë, shihni çfarë mban Dua Lipa në të brendshme [FOTO]

Publikuar më: 12:11 28-05-2019

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe të preferuara për të gjithë publikun në mbarë botën.

Këngëtarja po vazhdon me punën rreth albumit të dytë në karrierë dhe për këtë ka ndërprerë të gjitha koncertet.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan foto dhe video nga jeta e saj për fansat.

Së fundmi, ajo ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit një foto ku shihet e veshur me një këmishë shumëngjyrëshe dhe një fund të çarë tek këmba e saj.

Ajo që na bëri më shumë cudi ishte pershkrimi që Dua Lipa kishte lënë poshtë fotos:

“E armatosur dhe e rrezikshme”- ka shkruar këngëtarja.

 

 
 
 
View this post on Instagram

armed and dangerous ??

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Article Logic
Execution time: 0.0035140514373779