INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fotoja e saj bëri xhiron e rrjetit, ENCA habit me këtë deklaratë: Do të thoja më puth b*thën, por...[FOTO]

Fotoja e saj bëri xhiron e rrjetit, ENCA habit me këtë deklaratë: Do të thoja më puth b*thën, por...[FOTO]

Publikuar më: 11:12 28-05-2019

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është një ndër artistet më të preferuara të shoëbizit shqiptar. Ajo gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me çdo veprimtari të saj, sidomos me postimet e shpeshta në rrjetet sociale.

Nëse themi që është një ndër vajzat e shoëbizzit që di të provokojë më së miri, nuk gabohemi aspak. Mjafton të shohim fotot e fundit të publikuar në Instagram ku në njërën prej tyre ajo u shfaq mbi një makinë teksa ekspozonte të pasmet e saj, foto kjo që bëri xhiron e rrjetit dhe mori shumë komente.

Por Enca as që nuk e ka ndërmend t’i ndalë provokimet dhe shprehet e saj janë epike.

“Do të thoja më puth b*thën, por e di që do të pëlqente”, shkroi këngëtarja në një foto të publikuar në instastory.

fsatt.png

Article Logic
Execution time: 0.0034959316253662