INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëna e Dua Lipës nostalgjike, publikon një fotografi me veshje tradicionale [FOTO]

Nëna e Dua Lipës nostalgjike, publikon një fotografi me veshje tradicionale [FOTO]

Publikuar më: 11:47 27-05-2019

Anesa Lipa, nëna e yllit botëror, Dua Lipa, tashmë për të gjithë ne është bërë e njohur për shkak të sukseseve që ka arritur vajza e saj.

Është e pranishme gjithmonë në turet e koncerteve që Dua Lipa mban nëpër botë, duke qenë një suportuese e madh për vajzën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan foto dhe video nga jeta e saj e përditshme për të gjithë ndjekësit.

Së fundmi, nëna e këngëtares ka postuar me nostalgji një foto të vjetër të sajën e cila shihet e veshur me një veshje tradicionale, kur ka qenë nuse.

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0038771629333496