INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kanë qenë të lidhur? Kiara Tito publikoi këtë FOTO me Butrintin dhe rrjeti ''u çmend'', por ky DETAJ po na ÇUDIT! [FOTO]

Kanë qenë të lidhur? Kiara Tito publikoi këtë FOTO me Butrintin dhe rrjeti ''u çmend'', por ky DETAJ po na ÇUDIT! [FOTO]

Publikuar më: 11:03 27-05-2019

Prej muajsh në media është përfolur gjatë për lidhjen mes moderatores Kiara Tito dhe këngëtarit Butrint Imeri. Dyshja janë parë shpesh herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit, mirëpo asnjëherë nuk e kanë pranuar Ndërkohë që ditën e djeshme, këngëtari i ka surprizur të gjithë teksa ka publikuar një foto me moderatoren.

Ata shihen teksa të dy luajnë golf, ndërkohë që pranë fotos Butrinti ka shkruar thjesht një “Hajt Hajt” dhe siç duket kështu do të titullohet kënga e re e Butrintit, ndërkohë që Kiara pritet të jetë protagoniste në klip.

ziku.png

 

Një foto të ngjashme ka publikuar edhe moderatorja në Instagramin e saj ku shkroi thjesht “Hajt Hajt” dhe vendosi një emoji kamere si për të na treguar që po xhirojnë e sigurisht që fansat u ndanë në dy kampe, në ata që janë xhelozë për Kiarën dhe të tjerë që thonë se ata duken shumë të bukur.

landi.png

 

Por neve të intv.al na bëri përshtypje një detaj tjetër, pikërisht fakti që Kiara dhe Butrinti nuk kanë etiketuar dhe as ndjekin njëri-tjetrin në Instagram. Ok, le ta marrim të mirëqenë faktin që s’kanë qenë të lidhur sepse kështu kanë pranuar vetë, ama shokë kanë qenë sepse janë fotografuar disa herë, por ngaqe janë bashkëpunëtorë jemi kuriozë të dimë pse nuk ndiqen në Instagram.

 

Article Logic
Execution time: 0.0034499168395996