INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW/ Dua Lipa rrezaton në darkën private me fustanin e zi! [FOTO]

WOW/ Dua Lipa rrezaton në darkën private me fustanin e zi! [FOTO]

Publikuar më: 09:49 23-05-2019

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe të preferuara për të gjithë publikun në mbarë botën.
Edhe pse nuk ishte e pranishme në eventin që u organizua në Kanë, ajo së fundmi ka marrë pjesë në një darkë private të organizuar nga Alejandro Agag për të festuar premierën botërore të “And We Go Green” gjatë 72 vjetorit të filmit.

 

auto_unnamed_-_2019-05-23T093431.0741558596933.jpg

auto_unnamed_-_2019-05-23T093425.9151558596933.jpg

Article Logic
Execution time: 0.009160041809082