INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi në prapaskenë? Pasi rrëmbeu çmimin në BRITs, kritikohet Dua Lipa: Bënte si diva [FOTO]

Çfarë ndodhi në prapaskenë? Pasi rrëmbeu çmimin në BRITs, kritikohet Dua Lipa: Bënte si diva [FOTO]

Publikuar më: 11:08 21-02-2019

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa po përjeton periudhën e saj më të mirë. Jo më larg se mbërëmë ajo ka rrëmbeu çmimin e ‘British Single’, ku vlen të theksojmë se ajo ishte artistja me më shumë nominime.

Ajo dha një super performancë, ku ka marrë vlerësime, por përpos kësaj ajo edhe është kritikuar për sjelljen e saj. Mediat e huaja kanë shkruar se ajo po sillej si një diva. Dhoma e zhveshjes së Dua-s ishte pranë një dhome SPA-je në prapaskenë që do të thotë se shumë njerëz shkonin atje para shfaqjes, por ajo ka refuzuar që të takojë njerëzit që shkonin për ta përshëndetur dhe për t’i uruar suksese.

“Por ajo e bëri të qartë se nuk donte të ishte atje, pasi të ftuarit vijonin t’ i trokisnin për ta përshëndetur dhe për t’i uruar fat. Në fund ajo e përplasi derën dhe e fshiu emrin e saj, kështu që askush nuk do ta kuptonte se ishte atje – njerëzit thoshin se ajo sillej si një divë”, ka shkruar ‘The Sun’.

dua-lipa-brit-awards-2019.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0079150199890137