INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U zunë për Bella Hadid, Drake dhe The Weeknd çudisin gjithë botën me VENDIMIN e tyre të fundit[FOTO]

U zunë për Bella Hadid, Drake dhe The Weeknd çudisin gjithë botën me VENDIMIN e tyre të fundit[FOTO]

Publikuar më: 19:23 12-11-2018

Janë dy artistët më të preferuar për publikun dhe ndajnë të njëjtën vendlindje, nga Toronto Kanada. Dy artistët me famë botërore njihen për sasinë e hite-ve që kanë prodhuar dhe bashkëpunimet shumë të famshme me njëri-tjetrin.

Pas një periudhe të gjatë kohe, ku shumë historira janë thënë për një zënkë midis tyre, për të dashurën aktuale të The Weeknd, Bella Hadid duket se ata do bashkëpunojnë shumë shpejt dhe sinjalin e parë e ka dhënë reperi Drake. Në Insta Story kanadezi ka shpërndarë një foto, duke dëgjuar një këngë të The Weeknd- “Valerie” dhe një emoj-i me qepalla.

A mund të kemi një bashkëpunim nga dy artistët? Na ngelet vetëm të presim...

FOTO_DRAKE.JPG

Article Logic
Execution time: 0.0027999877929688