INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ja si do të dukeshin aplikacionet më të famshme po të ishin shpikur në një epokë tjetër

Ja si do të dukeshin aplikacionet më të famshme po të ishin shpikur në një epokë tjetër

Publikuar më: 10:14 13-11-2018

Sigurisht që disa njerëzve i mungojnë mesazhet e viteve 2000 dhe ndoshta ndjejnë nostalgji per produkte si VHS apo Polaroid .Një artist i pavarur dhe drejtor kreativ me emrin Tom Le French, dukshëm i pëlqen të mendojë edhe për ditët e mëparshme. Ai botoi disa imazhe të asaj që ai mendon se kompanitë moderne të teknologjisë do të dukeshinc, nëse do lançoheshin dekada më parë.

Instagram Banner

Facebook mund të kishte krijuar një kasë që paguhet me like, ndërsa Instagram do të kishte një aparat fotografik të markës së tij.
Fotot e mëposhtme janë disa nga produktet e publikuara nga artisti Tom Le French.

 ©️insmart.al

 

 

IMG_5882.JPG

 

 

IMG_5883.JPG

 

IMG_5884.GIF

 

Netflix.jpg

Snapchat.jpg

 

 

spotify.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038599967956543