INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mercedes Class E All-Terrain 4x4,

Mercedes Class E All-Terrain 4x4, "bisha" e re nga ana e kompanisë gjermane

Publikuar më: 11:19 13-11-2018

Merrni një Mercedes-Benz E-Class All-Terrain 4x4² dhe e vendoseni atë në qendër të Milanos: Efekti wow është i garantuar. Jo vetëm për shkak se ajo është një model unik dhe i papërsëritshëm që nuk është i destinuar për komercializim, por edhe për shkak se station wagon prej 5 metrash dhe 210 cm të gjera, rrotave ciklopedike dhe sospensorët kundër sipërfaqeve të vështirave, është e vështirë t'i gjesh në hapsirën e modës.

Instagram Banner

Megjithatë, në oborrin e hotelit Mandarin, E-Class All-Terrain në deklinimin e tij më ekstrem e bën pamjen e saj fantastike. Masive, mbresëlënëse, si vendi që e pret. Aq shumë për të bërë dy E-Classs të tjerë të duken si dy station wagon të thjeshta kompakte
©insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0025510787963867