INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Smartphoni më i ri OnePlus:Versione të reja më çmime të njëjta

Smartphoni më i ri OnePlus:Versione të reja më çmime të njëjta

Publikuar më: 10:01 13-11-2018

Smartphoni 6T nga OnePlus sapo ka dalë në shitje, por shpejt mesa duket , kompania ka lançuar modelin më të fundit me një version të kufizuar. Ngjyra e re "Thunder Purple" e telefonit kalon nga zeza në purpur në një shkelqim gradual shpjegoi themeluesi i OnePlus dhe CEO Pete Lau.

Instagram Banner

"Ne kemi eksperimentuar gjerësisht për të provuar se si drita ndërvepron me ngjyrat në mënyrë që t'u japë njerëzve atë që mund të jetë vetëm dizajni ynë“. Dhe mund të themi që kjo nuk është një version ngjyrash që kam parë më parë, dhe duket mahnitëse, të paktën në fotot e ofruara nga OnePlus.
Por a vjen ky telefon elektrik me një pagesë shtesë? Aspak. -Do të kushtojë njëjtë me cilëndo prej ngjyrave të tjera standarde, kështu që nuk ka nevojë që ta lëmë çmimin të gjykojë preferencën tuaj. ©️insmart.al

Më shumë në këtë kategori: « Telefoni juaj është në rrezik
»
Article Logic
Execution time: 0.0031471252441406