INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW/ Dollarë dhe femra gjysmë të zhveshura, kështu e kalon natën Gashi… [FOTO]

WOW/ Dollarë dhe femra gjysmë të zhveshura, kështu e kalon natën Gashi… [FOTO]

Publikuar më: 11:39 31-05-2019

Gashi është një artist që na bën të ndihemi krenarë çdo ditë për shkak të arritjeve të tij në skenën muzikore.

Reperi është shumë aktiv në rrjetet e tij sociale, ku publikon foto dhe video të ndryshme nga jeta e tij e përditshme.

Së fundmi, ai ndodhet në Miami për të bërë disa pushime relaksuee, i cili ka postuar në Instastory një video shumë provokuese, ku shihet gjatë një “party”.

Ai nuk përflitet në mediat rozë vetëm për jetën e tij profesionale në muzikë, por edhe për jetën e tij private.

Gjatë videos ne “party” ai shihet nën shoqërinë e disa femrave gjysmë të zhveshura dhe disa dollarë të rëna përtokë.

Për sa i përket muzikës, kënga e fundit e Gashit është “Wink Emoji” në bashkëpunim me Young Pinch.

gashi-3.jpg

fgtrhg.png

Article Logic
Execution time: 0.019418001174927