INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nëse i kërkoni Gashit para, mendohuni mirë. Kjo do të ishte përgjigjia e tij! [FOTO]

Nëse i kërkoni Gashit para, mendohuni mirë. Kjo do të ishte përgjigjia e tij! [FOTO]

Publikuar më: 14:16 24-05-2019

Gashi është një artist që na bën të ndihemi krenar çdo ditë për shkak të arritjeve të tij në skenën muzikore. 

Ai është shumë krenar për origjinën e tij shqiptare dhe këtë gjë e ka treguar në çdo vend që ka shkuar.

Por mesa duket, reperit i ka ardhur në majë të hundës me ata njerëz që i kërkojnë para dhe ka lënë një mesazh për ta, në llogarinë e tij të Instagramit, Istastory.

“Nëse nuk jeni: Nëna, babai, motra dhe vëllai im mos më kërkoni para përgjigja është JO”- ka shkruar reperi i nxehur.

Gjithashtu nuk mund të mbetemi pa e thënë, Gashi po shijon suksesin e këngës së fundit "Wink Emoji" në bashkëpunim me Young Pinch.

gashi-2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028231143951416