INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Besojeni ose jo, por pas Kim Kardashian edhe aktori i famshëm ''fiksohet'' me këngën e këtij reperi SHQIPTAR! [VIDEO]

Besojeni ose jo, por pas Kim Kardashian edhe aktori i famshëm ''fiksohet'' me këngën e këtij reperi SHQIPTAR! [VIDEO]

Publikuar më: 12:15 31-05-2019

Ai është padiskutim një ndër reperët më të suksesshëm shqiptarë, fama e së cilit ka arritur majat dhe jo më kot Jay Z e ka bërë pjesë të labelit të tij. Bëhet fjalë për Gashin i cili po korr shumë sukses me këngët e tij të bukura të cilat i dëgjojmë në çdo ambient, madje këto këngë i dëgjojnë edhe yjet botërorë.

Pas Kim Kardashian, edhe Aktori i njohur Mark Wahlberg ka publikuar videon duke bërë ushtrime në palestër, ndërkohë që dëgjohej kënga e Gashit në sfond. 

GGTGJ.png

Më pas reperi shqiptar e ka publikuar vetë videon duke u shprehur mjaft i emocionuar që aktori hollivudian dëgjon këngën e tij hit.

wtt.png

Article Logic
Execution time: 0.0037081241607666