INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gashi godet me mesazhin e tij për ata që shohin vetëm paratë që bëhen nga muzika: Nuk është …[FOTO]

Gashi godet me mesazhin e tij për ata që shohin vetëm paratë që bëhen nga muzika: Nuk është …[FOTO]

Publikuar më: 08:34 27-05-2019

Gashi është një artist që na bën të ndihemi krenarë çdo ditë për shkak të arritjeve të tij në skenën muzikore. Së fundmi, reperi ka bërë një postim në llogarinë e tij të Instagramit, Instastory, duke ju dhënë një mesazh të gjithë atyre njerëzve që shohin vetëm paratë nga muzika e tij.

Ai shfaqet duke udhëtuar në një makinë, me një peisazh të bukur natyror, ku ka treguar sakrificat dhe orët e gjata që ka kaluar nëpër studio dhe koncerte për t’i fituar ato para. Në radhë të parë reperi ka folur për të punuarit fort ndërsa në vijim ka përmendur familjen, duke pohuar se ka ditë të tëra që kane kaluar pa i parë familjarët e tij.

7.png

Article Logic
Execution time: 0.0040178298950195