INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjiko u thotë “lamtumirë” kileve të tepërta. Zbuloni dietën që ka mbajtur…[FOTO]

Gjiko u thotë “lamtumirë” kileve të tepërta. Zbuloni dietën që ka mbajtur…[FOTO]

Publikuar më: 11:07 31-05-2019

Gjiko është një ndër reperat më të suksesshëm dhe të dashur për publikun Shqiptar dhe Kosovar.

Këtë herë, ai duket më i vendosur se asnjëherë më parë për të humbur kilogramët e tepërt, njëherazi për t’ju rikthyer peshës së tij të mëparshme.

Para dy ditësh, përmes një postimi në Instastory ai tregoi se i është nënshtruar dietës ketogjenike për të rënë në peshë.

gj-3.jpg

Ditën e sotme, ai na ka befasuar të gjithëve duke publikuar në Instastory dy foto: në njërën shihet vetë reperi i cili ka mbishkruar në foto minus 10 killa, ndërsa në foton tjetër shihet ku ka pohuar se ushqehet me një vakt në ditë që bazohet në dietën ketogjenike dhe bën CrossFit. Kaq!

f1.png

f2.png

Article Logic
Execution time: 0.0027289390563965