INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! 2 muaj pas SKANDALIT me çiftin zviceran, Loredanës i ndodh e papritura e bukur në INSTAGRAM [FOTO]

WOW! 2 muaj pas SKANDALIT me çiftin zviceran, Loredanës i ndodh e papritura e bukur në INSTAGRAM [FOTO]

Publikuar më: 11:15 04-07-2019

Një arsye për të festuar! Ç’ndodhi me Instagramin e Loredanës pas skandalit?

Disa ditë më parë bëri bujë të madhe në media çështja e Loredana Zefit dhe çiftit zviceran, duke u kthyer në kryefjalën e portaleve dhe rrjeteve sociale. Pavarësisht rrethanave në të cilat ndodhej së fundmi, Loredana nuk është tërhequr nga muzika dhe kështu u ka dhuruar fansave arsye për ta dashur akoma më shumë.

E kjo shihet fare mirë në rrjetin social në Instagram. Kur ndodhi skandali me çiftin zviceran, Loredana numëronte 1,264,579 ndjekës , megjithatë, shifrat në profilin e saj në Instagram filluan të rriten dhe tashmë ajo numëron mbi 1.5 milion ndjekës, pra duke u shtuar me rreth 300 mijë ndjekës më shumë.

aaaa.png

 

Çfarë ka ndikuar? Sigurisht shumë arsye, skandali në Zvicër, por edhe kënga e saj e re Labyrinth që erdhi pas ngjarjes që bëri bujë në Zvicër.

kinglori.png

 

Epo rreth 300 mijë ndjekës për 2 muaj s’janë pak.

Article Logic
Execution time: 0.007443904876709